Yeşilçam’ın yıldızı Ahu Tuğba hastaneye kaldırılmıştı! Hastalığı belli oldu

Yeşilçam’ın güzel kadınlarından oyuncu Ahu Tuğba, uzun süredir kızıyla birlikte Amerika’da gözlerden uzak yaşam sürüyordu.

68 yaşındaki usta oyuncu geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı.

Kızı dua istemişti

Yeniden hastaneye kaldırıldığını kızı Anjelik duyurmuş ve sevenlerinden dua istemişti.Ahu Tuğba’nın hastanede çekilen fotoğrafı ise herkesi endişelendirmiş ama rahatsızlığı hakkında açıklama yapılmamıştı.

Duyurduğu kötü haberler nedeniyle ‘sanat dünyasının felaket tellalı’ olarak anılan ses sanatçısı Onur Akay, usta oyuncunun sağlık durumuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yaptı.

“Dualarınızı eksik etmeyin…”

Akay, “Canım dostum Ahu Tuğba çok uzun bir süredir kısa adı KOAH olan Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı ile mücadele ediyor. Kızı yakın dostum Anjelik, bana yıllar önce bu rahatsızlığını anlatmıştı ama ‘Onur abiciğim bu aramızda kalsın’ dediği için yazmamıştım. Hava yollarının daralması sonucu rahat ve sağlıklı bir şekilde nefes almayı engelleyen bir akciğer hastalığı ile mücadele eden Ahu ablam, Amerika’da hastanede maskelerle yatıyor. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin…” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir