Backlink Satın Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

İnternet sitenizin gelişmesi için mutlaka backlink hizmeti satın almalısınız. Backlink hizmeti footer link ve tanıtım yazısı olmak üzere 2 şekilde alınır.  Tanıtım yazısı sitelere eklenen makalelerin içine link gömülmesidir. Google botları o siteyi tarayınca, sitedeki yazı içindeki linkleri de tarar. Böylece yazı içindeki linkler Google arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlar. Bugün birçok firma arama motorlarında ilk sırada yer almak için milyarlarca para harcamaktadır.

Kullanıcılar arama motoruna İstanbul nakliyat yazdıklarında genelde karşılarına çıkan ilk sayfada ilk 3 sıradaki sitelere giriş yaparlar. 27.sayfada 264. Sırada olmak size bir şey kazandırmaz. İlk 3 sırada yer alan sitelere her gün doğal ziyaretçi girer. Bu site sahiplerinin iş potansiyelleri yükselir. Google arama motorunda kelime bazlı yükselmenin en güzel yolu yazı içine eklenmiş link yöntemidir. R10, Wmaraci gibi birçok webmaster sitelerinde tanıtım yazısı satışı yapan kişiler bulabilirsiniz. Backlink satın al yazdığınızda yakın zamanda bizim sitemiz de üst sıralarda yer alacak.

Tanıtım yazısı hizmeti almak için web sitemizi kullanabilirsiniz.  Web sitemizde sizler için 7 paket tanıtım yazısı hazırladık. Her pakette en az 500 sitemiz bulunmaktadır. Tanıtım yazısını 100 liraya satın alabilirsiniz. Tanıtım yazısı satın al işlemlerini kısa zamanda gerçekleştirmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Footer link hizmeti için de web sitemizi kullanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden footer link satın al işlemleri için sitemizde yer alan paketleri incelemenizi öneririm. Sizler için harika paketler hazırladık. 9508 sitemiz var. Sitelerimizin hepsi Google News kaydı vardır. Hiti 100 ile 900 arası değişmektedir.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir